Tag Archive Adalar Su Kaçağı Tamiri

Su Kaçağı Tespiti

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Adalar Su Kaçağı Tespiti,Adalar Su Kaçağı Tamiri,Adalar Su Kaçağı Bulma,Adalar Su Kaçağı Ustası,Adalar Kırmadan Su Kaçağı Tespiti,Adalar Kırmadan Su Kaçağı Tamiri..

Su kaçakları su tesisatlarında sık sık karşılaşılan problemlerden birisidir. Yapılarda ortaya gelen su kaçakları fazlası vakit aynı evde yaşam sürdüren şahıslar doğrulusunda fark edilmez. Tesisat borularındaki kaçaklar genelde banyo ve tuvalet gibi alanlarda ortaya gelir. Borulardaki kaçaklar alt kattaki evin tavanından sızacağı amacıyla ufak su kaçakları ilk evvelce alt katta oturan şahıslar doğrulusunda fark edilir. Su kaçakları birtakım noktalara ilgi edilerek de anlaşılabilir. Yapılarda sıksık olarak ödenen su faturalarında rastgele bir artış ortaya geliyorsa bu su borularının bir ya da bir kaçında kaçak bulunduğu manasına gelir. Yapıdaki bütün vanalar kapalıyken su saatindeki sayaç ilerliyorsa da borularda su kaçağı bulunduğu anlaşılır.

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı belirlenmesi Adalar firmamız su kaçaklarının belirleme işlemlerini bir kaç dakika gibi kısa bir sürede tamamlıyor. Su kaçaklarının belirleme işlemlerini büyük bir titizlikte sağlayan firmamız sese duyarlı olan özel cihazlar ile su kaçaklarının konumunu tam olarak belirlemektedir. Kullandığımız bu teknoloji ile su kaçağının belirlenmesi amacıyla evlerde hiç bir yerin kırılmasına da lüzum kalmıyor

Tags, , , ,