Petek Temizliği

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Petek temizliği servisi ; kullanım şekline baglı olarak suyun kalitesine ,oksijen seviyesine ve sıcaklığına bağlı olarak,petek içerisinde kireç,tortu,balçık ve çamurlaşma oluşur.Gnelde çamurlaşma sorunu en çok görünen petek arıza sorunudur.Çogunlukla yerden ısıtma sistemi içerisinde sıklıkla rastlanan arıza türüdür.Bu tarz sorunlar evde,ofisde ve binada  ısıtma sistemlerinde, ısınmama sorunu,pahalı ısınma sorununa neden olur…!

  • Radyotörler hiç ısınmıyor.
  • Evdeki Peteklerin Yarısı Isınıyor Yarsı Sovuk
  • Kombi Çalışıyor Ama Petekler Isınmıyor

Petek Temizliği

Gibi benzeri sorunların çoguna neden olan petek içi kireçlenme ve çamurlaşma radyotörlerin yarı verimli çalışmasına neden olur.Bu gibi durumlarda telaşa kapılmadan firmamızdan petek temizliği ve bakımı konusunda çok uygun fiyatlara yardım alabilirsiniz.

Firmamız yaklaşık olarak 10 yıldır radyotör, petek temizliği ve tamiri hizmeti vermektedir.Garanti kapsamında hizmet sunan firmamızdan kalite ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.7/24 hizmet sunan ekiplerimiz kombi ve petek temizliği konunda herdaim hizmetinizdedir.

Kireçlenme ve çamurlaşma sonucu çogu kez sıcak su borularının tıkanması ile esenjörler ve pompa tam verim saglayamaz ,peteklere ısıtma sorunu yaşatırlar.Bu gibi durumlarda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır ?

Kombinize en uzak olan petegin alt kısmına elle dokunarak konturol edin..Eğer sovuksa petegin alt kısmı tıkalı ve balçık olması nedeni ile ısıtmıyor demektir.Böyle durumlarada petek temizliği yaptırtmak en doğrusu olacaktır.Temizlik işlemini ihmal eder ve yatırtmazsanız.Hiç ummadıgınız anda kalorifer yani peteklerin patlar ve siz evde olmadıgınz bir ana denk gelirse evinizi su basar ve birçok ugraşmamanız gereken işlerle  uğraşmak zorunda kalırsınız.

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Bu durum hem maddi hemde manevi olarak sizi çok yorar eğer birde su basması yüzünden alt komşunuza zarar geldi ise onlarada boya ve badana parası ödemek zorunda kalirsinız.Bunları anlatmamızdaki sebeb sorun daha ufakken ihmal etmeyip petek bakımı ve temiliği yaptırmak sizin yararınıza olacaktır…!

Dikkat edilmesi gereken diger bir hususta petek temizliği işini hakkıyla yapan firma bulmaktan geçer.İnternet yani sanal alem dünyasında da bu işi yapıyorum deyip hiç birşey anlamayan düzen bazlarla doludur.Buyüzden çalışacagınız firmanın güvenilir ve yaptıkları iş karşılı garanti vermesi sizin açanızdan daha saglıklı olacaktır.Eger garanti ve güvence vermeyen bir firmaya denk gelirseniz kesinlikle çalışmayın deriz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir