Su Kaçağı Tespiti - Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Su kaçağı Ofislerinizde,Evlerinizde,Vilanızda,Yazlıgınızda ve İşyerlerinizde su tesisatı borularınızda meydana gelen cürüme,paslanma ve arızalanma, yanlış,kalitesiz kullanılan su tesisat malzemelerinin yıllar içinde deforme olması gibi çeşitli durumlarda meydanan gelen su tesisatı arızalarına denir. Su Kaçağı Tespiti Tamiri Ygn Tesisat firmamız, kırmadan,yıkmadan ve dökmeden cihazlarla su kaçaklarını kolayca tespit eder, İstanbul başta olmak üzere,Adana,Edirne, Bursa ve Türkiye’nin birçok ilinde şubelerimiz bulunmaktadır..

Su Kaçağı Firması

Üst Kattan Su Kaçağı Oluyorsa Ne Yapılır ?

İlk önce üst kattaki komşunuzu ile acil iletişim kurmanız gerekir. Komşunuza evindeki veya bulundugu binadaki su vanalarını acil kapatması gerektiğini söyleyin, tavandan yada diger kısımlardan damlayan su için yapılması gereken ilk öncelik suyun akmasını kesmektir, komşunuz mutlaka su vanasını mutlaka kapatması gerekecektir.

Su kaçağı Tespiti İçin Sonra ki Aşama Nedir ?

Su Kaçağının yerinin bulunması için su kaçak tespit çalışması mutlaka yapılmalıdır. Ygn tesisat su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulmak için profesyonel son teknolojik cihazlar kullanır. Kullanılan Bu cihazlar hiç bir şekilde çevreye zarar vermez ve gürültü çıkarmaz, kırmadan yıkmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti yapılır.

Su Kaçağı Tespiti İçin Kullanılan Cihazlar Nelerdir ?

Kameralı ve dinlemeli cihazları ile, su tesisatınızdaki tüm hatlar detaylı bir şekilde kontrol edilir, su kaçağı eğer temiz su tesisatında ise dinleme cihazları ile arızalı bölge hemen tespit edilir.
Su kaçağı eğer atık su borularında meydana geliyor ise, kameralı cihazla su tesisat boruları görüntülenerek su kaçağının bulundugu yer görüntülenerek hemen bulunur.

Su Kaçağı Tespiti Esnasında Bir Tadilat Oluyormu ?

Su Kaçağı Tespiti çalışmasında son teknolojik cihazlarımız sayesinde kırmadan, dökmeden,yıkmadan, hatta gürültü bile yapmadan, kısa sürede su kaçağının yeri tespit edilir ve bulunur. Haftanın yedigi günü ve her saati su kaçağı tespiti çalışması yaptırabilirsiniz.Su kaçağı tespiti çalışmasında tamir,onarım türü bir işlem yapılmaz.

Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti

Firmamız istanbul,kocaeli,bursa ve izmit bölgesinde ve tüm semtlerinde su kaçağı bulma hizmeti vermektedir.Su kaçağı tespiti hizmet almak istiyorsanız firmamızı istediğiniz gün ve saatde araya bilirsiniz.Kırmadan su kaçağı tamiri hizmeti vermekteyiz.İster gizli su kaçağı olsun isterse gizli su sızıntısı tespiti sorununuz olsun anında garantili çözüm sunuyoruz.Hizmetlerimiz kalite standartları içindedir.

Su Kaçak Tespiti – Su Kaçak Bulma

Su Kaçak Tespiti : Su kaçağı problemleri geçmiş yıllarda olduğu gibi bu dönemde de kişilerin başını ağrıtıyor. Evlerde yaşanan su kaçaklarında kişiler bu problemleri kesin biçimde ve kısa bir sürede halledebilecek olan kişilerle çalışmak istiyorlar. Geçmiş dönemde bu işlemlere tesisatçılar bakıyordu. Bu kişiler evlerinize gelerek tahmini olarak su kaçağı tespiti yapıyor ve sonrasında banyo ya da tuvaletlerinizi kırmaya başlıyordu. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık bu yöntemler ortadan kalktı. Ancak hala bu yöntemleri kullanan tesisatçılar da var. Fakat kişiler su kaçağı problemlerinde bu kişilerle çalışmayı tercih etmiyor. Hem zamandan hem de maddi yönden çok avantajsız bir hizmet sunan bu kişiler git gide azalıyor.

Kaynak : http://ygnsukacagitespiti.com/su-kacagi-tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir