Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Ygn Su Tesisat Firması Olarak Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri Vermekteyiz.Su Kaçakları evde,villada,binada,ofislerde sıklıkla yaşanmaktadadır.Genelde Su Kaçağı Tüm Binaların Sıkıntılı Sorunudur.Yeni veya Eski Bina Ayrımı Yapmak Su kaçağı Konularında Pek Saglıklı Bir Davranış Degildir.

Su Kaçağı Tespiti İçin Binanız Yedide Olsa Eskide Olsa Hemen Bakım Yaptırmak En Mantıklı Yol Olacaktır.Su Tesisat Kaçağı Ev Halkının Başına Her Zaman Dert Olmuştur.Ayrıca Üst ve Alt Komşularınızla Sorunan Yaşamanıza Sebeb Olacaktır.İşin Uzmanı ve Profesyonel Ekiplerimizden Su Kaçağı Bulma ve Tamiri Konusunda Yardım Alabilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma Problemi Öyle Büyük Bir Sorundur ki Hem Zamanınızı Hemde Komşularınızla Olan İlişkilerinize Zarar Veriri..!Binanızı İçten İçe Çürüten Önlem Almadıgınızda İse Binanıza Çok Büyük Zara Veren Su Tesisat Arıza Sorunudur.Su Kaçağı Bulma Piyasadaki Boşluk Yüzünden Yılarca Su Kaçağı İşini Bilmeyen Ustalar Tarafından Tamir Edilmey Çalışıldı.

Onlarda Su Tesisatçısı Kimliğiyle Evinizi,Banyonuzu,Mutfagınızı Kırıp Dökerek Su Kaçağını Bulmaya Çalışıp Ev Sahiplerinin Başına Birçok Tadilat Masrafı Çıkartdılar.Oysaki Çok Az Masrafla ve Kolayca Tamir Edile Bilecek Su Kaçağı Bulma İşini Haftalarca Başınıza Dert Ettiler.

Su Kaçağı Genelde Tavanda Su Damlaması,Duvarlarda Terleme,Sıva Kabarması ve Fayans Aralarında Su Sızıntısı Gibi Kendini Göstermektedir.Ygn Su Tesiat Su Kaçağı Bulma İşi İçin Evlerinizi İnşaat Alanına Çeviren Su Tesisatçılarından Sizleri Kurtarmaktadır.

Binanızı içten ve dıştan çürüten su kaçaklarını banyonuzu,mutfağınızı,duvarlarınızı kırıp yıkarak değil dinleyerek ve kameralı ekipmanlarla görüntüleyerek su tesisat arızalarını  bulup tamir ediyoruz.Nedeni  bilinmeyen su sızıntıları kabusunuz olmaktan çıkartıyoruz.

Tavan,Fayanslar,boya kabarmaları,sıva dökülmeleri,su damlamaları ve duvarda oluşan rutebet artışı, kaynağı belli olmayan su kaçağı olduğunu gösterir buda su faturalarının size yüksek oranda gelmesine sebeb olur.İç ve dış su borulardan kaynaklı bilinmeyen su sızıntısı vardır.

Eger binanızda yada evinizde izalasyon varsa su kaçağını bulmanız yada yerini tespit etmeniz zordur.Bu gibi durumlarda su musluklarını ve vananızı kapatıp su saatinin dönüp dönmediğini konturol edin.Eger su saatiniz arızalı delse ve dönüyorsa su tesisatınızda su kaçağı olduğu kesindir.Böyle durumda firmamızı arayıp hemen destek isteye bilirsiniz.

  • Su Kaçağı Bulma Yöntemi
  • Su Kaçağı Nasıl Bulunur
  • Su Kaçağı Tespiti ve Fiyatları
  • Suyun Nerden Geldiğini Bulma
  • Su Tesisat Patlağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti İstanbul içinde  tüm semtlere uzman ve profesyonel ekiplerle ve yüksek teknolojik cihazlarla su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz.Su tesisatınızda ileride oluşa bilecek arızalarıda önceden belirleyip tespit edebiliyoruz.İleride oluşacak büyük sorunlardan da sizleri kurtarıyoruz.

Su kaçakları kendini aslında hemen beli eder.Fayans aralarında küflenme,duvarda kararma,fayans ve duvarda nemlenme ve terleme su kaçağı olduğunu size hissettirir.Ayrıca evde veya ofiste yada binada giderilemeyen garip kokularda su kaçağı belirtisidir.Diger bir belirtide kuvet,banyon ve tuvalet alt kısmındaki su kaçağıda alt kata yada alt komşunuzun dairesine su damlaması,sıva kabarması,sıva dökülmesi şeklinde yansır.
⇒Su Kaçağı Tespiti Kanpanyamız Bitmeden Devam Ediyor⇐

Bütün su kaçaklarını ve su sızıntılarının, kaynaklarını kolayca buluyor ve tamir ediyoruz.Günlerce sürecek su kaçağı tespitleri gözünüzü korkutmasın çünkü biz günlerce sürecek su kaçağı tespiti işleri yapmıyoruz. Anında su kaçağını tespit edip tamir ediyor zamanınızıda boşa harcamanızı önlüyoruz….!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir