Su Kaçağı Tespiti

Category Archive Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

SU KAÇAĞI TESPİTİ VE Tıkanıklık Açma

Su Kaçağı Tespiti

SU KAÇAĞI TESPİTİ ,TIKANIKLIK ACMA PETEK TEMIZLIGIhttp://www.ygnsukacagitespiti

SU KAÇAĞI TESPİTİ VE ONARIMI

Su kaçağı sorunu büyük maddi hasarlara yol açan ve doğru şekilde onarılmadığı durumda komşularınıza , birlikte yaşadığınız insanlara ve size önemli derecede zarar verebilen bir sorundur.Su kaçağı tespit edildiği takdirde acilen ustanıza haber vermeniz gerekmektedir ve ustanızın işini bilen birisi olduğuna emin olmanız önem arz eder.

Su kaçağı bulmaaşaması son derece önemlidir çünkü tamir aşamasına geçilmeden önce tespit aşamasında bir yanlışlık olursa boş yere yanlış noktaya müdahale edilir ve duvarlarınız ve tesisatın geçtiği herhangi bir nokta boş yere yıpratılıp ilerde onarılması zor durumlara yol açabilir.Tesisat haritanızı bilen bir ustayla çalışmanız en doğrusu olacaktır. Aksi takdirde tesisatınızın nereden nasıl geçtiğini bilmeyen bir usta ile çalıştığınız durumlarda gereksiz duvar kazma ve kırma işlemleri sizi hem maddi hem manevi zor duruma sokacaktır.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

SU KAÇAĞI BULMA

Evinizde ya da iş yerinizde meydana gelen su sızıntıları, başta size küçük bir sorun gibi görünse de doğru bir uygulamayla tespit ve tamiratı yapılmadığı zaman ilerleyen zamanlarda bu sızıntılar büyüyerek evinizin içinde görünür hale gelen çok daha büyük sorunlar olarak karşınıza çıkar. Bu sorunlar evinize zarar verdiği gibi evinizde oluşan fazla nem ve küf sağlığınıza da zarar verebilir. Bununla birlikte evinizde görüntü kirliliği de oluşturabilir. Tabii bütün bunların yaşanıyor olması evinizde su kaçağı olduğu anlamına gelmez.

Su kaçağı uzmanı

Su kaçağı uzmanı

SU KAÇAĞI UZMANI

Su kaçağı tespiti,Su kaçağı,Tıkanıklık açma,petek temizliği için artık oldukça modern yöntemler kullanılmaktadır. Eskiden olduğu gibi oldukça ilkel ve insan gücü ve maliyeti isteyen kırma dökme işlerine girmeden profesyonel ekipler tarafınfan modern yöntemlerle su kaçağının tam olarak nerede olduğu ve onarımı yapılmaktadır. Ayrıca çalışan uzman ekipler evinize de hiçbir zarar vermeden bu onarımı gerçekleştirmektedir.

Su kaçağı uzmanı,Su sızıntısı bulma,kameralı su kaçağı Evinizin hiçbir yerine zarar vermeden işini modern ekipler ve cihazlarla geçekleştiren bu ekipler sizin çağrınızla hızlı bir şekilde bulunduğunuz yere geldikten sonra çantalarında getirdikleri yüksek teknolojiye sahip dedektörler sayesinde su sızıntısını kolayca bulurlar. Doğrudan su sızıntısının olduğu kısmı bulan bu ekipler, su sızıntısının olduğu doğru noktaya müdahale eder bu takdirde hem zaman hem de maddi konuda ciddi bir tasarruf sağar.su kaçağı tespiti bursa

Tags, , , , ,

Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri,Su Kaçağı Uzmanı

Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri,Su Kaçağı Uzmanı

Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri,Su Kaçağı Uzmanı

Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri

Ygn tesisat ekibi olarak istanbul içinde tüm mahalle ve semtlere 7/24 hizmet vermekteyiz.Profesyonel cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri veren firmamız tüm tamir ve onarım hizmeti 2 yıl garanti kapsamında müşteri güvencesi vermekteyiz.Evinizde ve binanızda meydana gelebilecek tüm su tesisat arıza ve kaçakları için firmamızı aramadan karar vermeyin..

Ygn Su Kaçağı Tespiti Firması

Firmamız yaklaşık olarak 10 yıldır su tesisat sistemleri üzerine profesyonelce hizmet veren bir firmadır.İşinde uzmanlaşmış ustalardan oluşan ekipleriyle hizmetlerine devam etmektedir.Kırmadan su kaçağı tamiri yapabilen ilk firma olarak gelişen ve yenilenen teknolojik cihazları bünyesine herdaim katmaktadır.Cihazla su kaçağı tespiti yapan ekiplerimiz bina içinde hiç bir yere zarar vermeden nok atışı ile su borularınında oluşan su kaçaklarını kırmadan tespit edebilmektedir.Sizde garanti kapsamında hizmet almak istiyorsanız firmamızı aramaktan çekinmeyin.

Ygn su kaçağı tespiti firması olarak bugüne kadar  yüzlerce müsteriye hizmet verdik.Su tesisat sistemlerinde oluşa bilecek arızaları ve neden kaynaklandıklarını, edindiğimiz tercübelerle daha hızlı tahmin ,bilinçlice tespit ve tamir ediyoruz.

Su Kaçağı Uzmanı

Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri,Su Kaçağı Uzmanı

Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri,Su Kaçağı Uzmanı

Su Kaçağı Bulma İşlemleri

Ev,ofis,apartman,site ve villalarınızda oluşa bilecek su tesisat ve su kaçağı sorunlarınız için firmamızı aradıgnızda.Firmamızda çalışan ekiplerimiz hemen bulundugunuz adrese gerelek genel bir keşif yaparlar.Yanlarında getirdikleri cihazlarla bina içinde ki su borularını hiç bir yeri kırmadan kameralı ve kızıl ötesi cihazlarla su borularının geçtiği yerleri tararlar.Arızya neden olan su borularını tespit etdikten sonra tamir ve onarım işlemlerini başlatırlar.

Bu çalışma öyle sizin düşündüğünüz gibi günler hata haftalar sürmez.En fazla 3 saatlik bir çalışma sonucu tespit,ve tamiri işlemleri bitmiş olur.Böylelikle günlerinizi haflarınızı sadce bir su tesisat borusu için heba etmezsiniz.Su kaçağı tamiri için gönül rahatlığıyla araya bileceginiz bir firmayız.

Verdiğimiz Hizmetler

1.Su Tesisat Borusu Değiştirme.

2.Su Gideri Açma.

3.Su Kaçağı Tespiti.

4.Banyo Gideri Açma

5.Tıkalı ve Kırılmış Su Borularını Tamir Etme.

6.Komşunuza Akan Su Sorunlarını Çözme.

7.Üst Katan Akan Su Sorunlarını Çözme.

8.Tuvalet Gideri Açma.

9.Lavoba Gideri Açma.

10.Mutfak Gideri Açma.

Su Kaçağı Uzmanı

Su tesisatlarından iyi anlayan su kaçağı uzmanı arıyorsanız tam yerindedisiniz.Uzman kadro ve ekiplerle sizlere kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Su Kaçak Tespiti – Su Kaçak Bulma

su kaçak tespiti

su kaçak tespiti

Su Kaçak Tespiti – Su Kaçak Bulma

Su Kaçak Tespiti : Su kaçağı sorunları prosedürüş senelerde bulunduğu gibi bu dönemde de bireylerin kafasını ağrıtıyor. Evlerde yaşanan su kaçaklarında şahıslar bu sorunları net biçimde ve kısa bir sürede halledebilecek olan şahıslarla çalışmak istiyorlar. Geçmiş dönemde bu işlemlere tesisatçılar bakıyordu. Bu şahıslar evlerinize gelerek ön görüi olarak su kaçağı belirlenmesi yapıyor ve ardından banyo ya da tuvaletlerinizi kırmaya başlıyordu. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber bundan sonra bu teknikler ortadan kalktı. Ancak hala bu teknikleri kullanan tesisatçılar da var. Ancak şahıslar su kaçağı sorunlarında bu şahıslarla çalışmayı tercih etmiyor. Hem vakitten hem de parasal açıdan çok avantajsız bir hizmet yayınlayan bu şahıslar git gide azalıyor.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
Su kaçaklarının yerlerinin belirleme edilmesi kırmadan su kaçağı tamiri prosedürünü profesyonel makineler ile yapan firmaların görevi. Ancak evlerde yaşam sürdüren şahıslar evlerinde su kaçağının olup olmadığını kendileri birkaç teknik ile beraber belirleyebilirler. Bu yollarla su kaçağı sorununun bulunduğu belirleme edilirse profesyonel firmalarla irtibata geçilebilir.

Su kaçaklarını belirleme eder iken eve gelen su faturaları gerektiğince belirleyici bir rol üstleniyor. Aileniz kaç kişilik ise bu sayıya göre evinize gelebilecek su faturası bedeli aşağı yukarıya bellidir. Eğer ön görü edilen ücretin çok üstünde bir su faturası ile karşılaşıyorsanız bu evinizde su kaçağının olma ihtimalini göstermektedir. Bu sonuca su faturaları birkaç ay takip ederek khadiselıkla ulaşabilirsiniz.

su kaçak bulma

su kaçak bulma

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Bulunur ?
Su kaçak belirlenmesi amacıyla kullanılabilecek bir başka teknik gözlemleme teknikidir. Bu teknikte şahıslar evlerindeki bütün su vanalarını ve muslukları kapatarak duvarları dinleyebilirler. Eğer duvarlardan hala su sesleri gelmeye devam ediyorsa bu, borularda su kaçağı bulma sorununun bulunduğunun bir göstergesidir. Benzer bir biçimde vanalar kapalıyken su zamanında hala hareketliliğin devam etmesi su kaçağının bulunduğunu gösterebilir.

Bazı hallerde banyo tabanlarında su birikmeleri yaşanmaya başlar. Bu su kaçağının çok ileri bir civarda bulunduğunu ve derhal onarılması gerekliliğini gösterir. Aksi durumda su alt kat komşunuza akmaya başlar ve komşunuzun tavanında sarımsı bir tabaka oluşur. Bu hadise da hem siz hem de komşunuz amacıyla gerektiğince rahatsızlık verici bir durumdur.

Bu yollardan rastgele birisi ile su kaçağı sorunu yaşadığınızı belirleme ettiğinizde profesyonel bir kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veren firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bu firmalar kullandıkları özel cihazlar yardımıyla birkaç saatte su kaçağı sorununu ortadan kaldırıyorlar.

Kameralı cihazlar yardımıyla su kaçağının yeri noktasal olarak belirleniyor. Ardından da aynı cihazlar borulara gönderilerek kameralar yardımıyla buradaki su kaçağı sorunu ortadan kaldırılıyor. İşlemler ardından bu firmalar borulara özel gazlar salarak test yapıyorlar.

Bu testler su kaçağı sorununun muhakkak ortadan kalktığından emin olunmasını sağlıyor. Bu prosedürü de tamamlayan profesyonel firmalar, yakın vakitte bu tür bir sorunun yaşanmayacağı konusu ile ilgili müşterilerine garanti sunabiliyor. Eğer yine bu bölümde bir su kaçağı sorunu yaşanırsa firmalar bedava olarak yine onarımı gerçeklştirmeyi da kabul ediyor.Su Kaçağı Bulma Hizmet ve Su Kaçağı Tespiti Hizmeti İstanbul..!